דא ליברמן? נייט! הייל ליברמן!

במאמרי "קדימה מיקי מאוס!" עסקתי באיום על הדמוקרטיה הישראלית מצד מפלגה של אדם אחד המושתתת על פולחן אישיות של המנהיג החזק. זהו אחד מיסודות הפאשיזם, שהגה מוסוליני (למידע נוסף על פאשיזם: http://he.wikipedia.org/wiki/פאשיזם).
 
קדימה אינה המפלגה היחידה, הלוקה בפולחן אישיות פשיסטי. אט אט צומחת לה למימדים מפחידים של עשרה מנדטים מפלגת "ישראל ביתנו" של המנהיג החזק ליברמן. ליברמן רץ עם מצע מטורף וגזעני, שלא היה מבייש גם את הרב כהנא, או את הגרסאות המעודנות שלו בדמות חרות ומולדת (כיום חלק מהאיחוד הלאומי). מצעו של ליברמן הוא פשוט הכרזת כוונות לניקוי הערבים מהמדינה ויצירת מדינה "ריין" מערבים. כן, בגרמנית זה נשמע יותר טוב.
 
אבקש להזכיר למי ששכח, שיקיר המאפיה הרוסית, איווט ליברמן, פעל יחד עם גדעון עזרא להדחתו מהמשטרה של ניצב משה מזרחי, אשר חקר פרשיית הלבנת הון בה היה מעורב ליברמן בשירות המאפיה, ככל הנראה. ניסיון של פוליטיקאי להדיח מהמשטרה קצין שחוקר פרשיית שחיתות בה הפוליטיקאי היה מעורב מתאים יותר למשטר ממנו מגיע ליברמן. הוא מתאים למשטר בו למנהיג אומרים תמיד דא (במקומות אחרים במקום דא אומרים הייל). מי מלבין הון בשירות המאפיה? נתניהו? נייט! פרץ? נייט! ליברמן? דא! דא ליברמן!
 
מדוע רק עכשיו נזכרתי לכתוב על כך בזעם? פשוט חבר טוב שלח לי בדואל מכתב שנשא את הכותרת: "אולי עכשיו תבין מדוע אני שוקל להצביע ליברמן". להלן תוכנו:
 
"http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/064/732.html#comm
 
"גיס חמישי. בספינת הדגל של הדמוקרטיות העולמיות שנמצאת אי שם ביבשת אמריקה, לא רק שהמפלגות הללו לא היו רצות לבית הנבחרים, אלא שסביר להניח שהן היו מוצאות מחוץ לחוק.
מדינה דו- לאומית, עאלק…."
 
בכתבה ח"כ ד"ר עזמי בשארה, אדם שאינני נוטה לחבב, צוטט בכנס בחירות, בו נאם בפני ערביי לוד על הסיבות בעטיין אסור להצביע למפלגות הציוניות. הוא דיבר על אפליית הערבים לרעה ע"י הממשלה וע"י עיריית לוד בפרט. הגם שאני מתעב את בשארה, התומך בשלטונה הרודני של משפחת אסד בסוריה, קשה לי להתעלם מהעובדות. השכונות הערביות בלוד אכן נראות רע וערביי ישראל אכן מקופחים בתקציבים.
 
חמוש במטען רגשי רב, ישבתי וכתבתי תשובה מפורטת, אותה הייתי מעוניין שתקראו:
 
"… אני חולק עליך.

"ראשית כל, ספינות הדגל של הדמוקרטיה, לדעתי, הן דווקא בריטניה וצרפת. בכל מקרה, גם בהן וגם בארה"ב אין בעיה אפילו למפלגות גזעניות להתמודד בבחירות בשם עקרון השוויון. המפלגה הנאצית האמריקנית מיוצגת בבית הנבחרים של אחת המדינות, שאינני זוכר את שמה. המפלגה הלאומית הבריטית של הגזען הניאו-נאצי ניק גריפין היא מפלגה חוקית בבריטניה. החזית הלאומית של הגזען ז`אן מארי לה-פאן, התומך בסדאם חוסיין, היא מפלגה חוקית בצרפת. ההבדל בינם לבינינו, הוא ששם אין למפלגה השוללת את הדמוקרטיה, כמו השלוש שהצגתי, שום בדל של סיכוי להיכנס לפרלמנט הארצי, לא עקב איסור חוקי, אלא מכיוון שהתודעה הדמוקרטית טבועה עמוק בקרב האזרחים. בישראל זה לא כך. לכן מפלגות אנטי-דמוקרטיות כמו בל"ד, ישראל ביתנו, ש"ס, יהדות התורה, קדימה, שינוי ורע"ם-תע"ל – יכולות להיבחר לבית הנבחרים כדין.

"בשארה תומך בשלטונה הרודני של משפחת אסד בסוריה, בעוד ליברמן הוא רודן בזכות עצמו. בשום מדינה דמוקרטית אין מפלגות של אדם אחד, המקבלות לגיטימציה ומנדטים רבים. ההבדל בין מפלגת ליברמן לליכוד הוא שהליכוד מנוהל ע"י מוסדות דמוקרטיים, בעוד מפלגת ליברמן מנוהלת ע"י אדם אחד, שכולם חייבים לומר דא לכל מוצא פיו. מדובר, ככל הנראה, בחינוך טוב שספג במדינת מוצאו. טרם שכחתי לו את זה שניסה להרוס את הליכוד עם בריונים ששכר במטרה לפוצץ את ישיבות מרכז הליכוד והליכוד העולמי. כמו בקדימה, גם אצל ליברמן חזות המנהיג היא חזות המפלגה. זה מוכר ממשטרים אחרים, הנהוגים במדינות האזור. כמו אולמרט, גם ליברמן מציג רשימה אקלקטית של אנשים חסרי מכנה משותף. ניתן למצוא שם בין השאר את ישראל חסון מהשב"כ, שהיה שותף לועידת קמפ דיוויד האומללה מטעמו של ברק. בעשירייה הראשונה מסתתרת גם סופה לנדבר ממפלגת העבודה לשעבר. לנדבר הייתה ידועה כאישה של מחנה פרס. לא ממש זכור מה היא עשתה בכנסת, מכיוון שלא עשתה הרבה. היא זכורה בעיקר מכך שהייתה המורה לרוסית של שמעון פרס. והעיקר הוא ליברמן. מדובר בטיפוס שהיכה ילדים מכות רצח ומעולם לא הכחיש זאת. עקב חסינותו הפרלמנטרית, לא היו יכולים למצות עמו את הדין, באופן מצער. הוא סייע לגורמים הקשורים למאפיה הרוסית בהלבנות הון (מה שמעלה את השאלה מי מריץ אותו ומה הוא יהיה חייב לו אחרי הבחירות). את החקירה בנושא ניהל ניצב משה מזרחי. ליברמן עשה את המי

4 Responses to “דא ליברמן? נייט! הייל ליברמן!”

 1. maormp הגיב:

  הליכוד תמך בהתנתקות
  ברשימת הליכוד שנבחרה לכנסת ה 17, 7 מתוך ה 12 תמכו בהתנתקות.

 2. StrengthHonor הגיב:

  פקה פקה פקה פאשיסטים פאשיסטים
  מרצ יותר פשיסטים מליברמן הליברל

 3. ofekm1 הגיב:

  תודה על תגובתך!
  בסופו של דבר, לא קיבלתי את עצתך לכותרת מרוככת. בדיעבד, הכותרת הבוטה הביאה גולשים רבים לקרוא את המאמר, שמבחינתי זה טוב. כך הצלחתי למלא את הייעוד שבהפצת המסר.

 4. onlytrue הגיב:

  אכן, מאמר חזק מאד

כתיבת תגובה


This is a blog At.CorKy.Net