מחנות ההשמדה – הגירסה הסינית – פרסום מיוחד לרגל יום הרשומה

מחנות השמדה עם משרפות פועלים בסין – – איברים נעקרים ונמכרים להשתלות וגופות נשרפות – – סין מוציאה להורג יותר אנשים מכל שאר מדינות העולם – – איך לעצור את זה? – – מעבר לאופק לא עומד מנגד ומדווח על ההריגה 

 

עדכון חשוב: פרטים על פעולות המחאה המתוכננות לזמן הקרוב תוכלו למצוא כאן.

בשקט בשקט, מתחת לאפו של "העולם החופשי והנאור" ממשיכה לשגשג בסין תעשיית מחנות ההשמדה למתנגדי משטר. מתרגלי פאלון גונג (שיטת מדיטציה), מתנגדי משטר ושאר אסירים – מוצאים להורג מדי יום. איבריהם נמכרים להשתלה ע"י מערכת הבריאות הסינית וגופותיהם נשרפות במשרפות. לאחרונה רשת SKY NEWS הבריטית סקרה את הנושא בכלליות והפיקה עליו כתבת וידאו קצרה. גם מעריב סקר את הנושא בקצרה ודיווחה עליו גם רשת BBC. כתבת מעריב הייתה נדירה, מכיוון שבאופן מצער, התקשורת הישראלית מעדיפה להתעלם מהנושא ולא לסקרו בכלל. שלשום האפוק טיימס מחה על כך. עבור התקשורת בישראל רחוק מהעין הוא גם רחוק מהלב.

בראשית ימי הבלוג פרסמתי כתבה קצרה על הנושא.

אמש שניים מהעדים לקיומם של מחנות הריכוז נחשפו לראשונה בפומבי בהפגנות שנערכו בוושינגטון נגד ביקורו של הרודן הו ז`ינטאו, המכהן במשרת נשיא סין. תחנת הטלוויזיה NTDTV (תחנה המתנגדת למשטר הדיכוי בסין) ראיינה אותם, והם סיפרו לכתביה על התופת. מומלץ לצפות בכתבה.

על מחנות ההשמדה

ב-9 במרץ דיווח ה"אפוק טיימס" לראשונה על קיומו של מחנה הריכוז באזור סו-ג`יא-טון של העיר שאן יאנג, מחוז ליאו נינג, סין, שכל מטרתו היא לקצור את האברים של מתרגלי פאלון גונג. המקור לדיווח הוא עיתונאי שעבד מאז 1999 בשביל תחנת טלוויזיה יפנית באזור שמסביב לשאן יאנג. אף על פי שהבין כי הוא מסכן את חייו בכך שהוא חושף את גילוייו,הוא חש חובה לחשוף את מה שכינה ”נורא יותר מכל חלום בלהות", הקצירה של אברים ממתרגלי פאלון גונג בעודם חיים, כדי למכור אותם להשתלות.

שני עדים ממקור ראשון, אישרו מאז את הדיווח הראשוני על הטבח. חברת סגל לשעבר ב"מרכז לטיפול משולב בשבץ על ידי רפואה סינית ומערבית של העיר ליאו נינג", שבעלה לשעבר עבד כמנתח שביצע קצירת אברים, דיווחה שמחנה סו-ג`יא-טון החזיק עד כ-6,000 מתרגלי פאלון גונג בפעם אחת, אך שני שלישים מהם נרצחו ואבריהם נקצרו. לאחר מכן, גופותיהם נשרפו במהרה.

רופא צבאי בכיר באזור של שאן יאנג אישר את הדיווח של הקודמים לו, ודיווח כי מחנה הריכוז סו-ג`יא-טון הוא אחד מתוך 36 מחנות כאלו, שבהם קיים הנוהג לקצור את אבריהם של מתרגלים חיים. נאמר כי מחנה דומה, שבמחוז ג`י לין, מחזיק 14,000 מתרגלים. מחנה נוסף במחוז ג`י לין המכונה 672-S מחזיק לפי דיווחים יותר מ-12,000 עצורים, כולל מתרגלי פאלון גונג, אסירי מצפון אחרים ועבריינים. (דיווח אחרון שהגיע למערכת אפוק טיימס מסור כי במחנה סו-ג’יא-טון הושמדו כל הראיות לקיום הפשעים שהתבצעו שם. והעצורים במקום הועברו למחנות ריכוז אחרים כדי להשמיד את הראיות).

הדיווחים של העדים לגבי המתרחש בסו-ג`יא-טון אומתו על ידי חקירה שביצע "הארגון העולמי לחקר הרדיפה כנגד הפאלון גונג" (W.O.I .P.G) ומפורסמים באתר האינטרנט שלו.

חקירת הוועדה המשולבת אימתה כי בתי חולים ומרכזי השתלות בהיילונג ג`יאנג, בהו נאן, בשאנגחאי, בז`נג ג`יאנג, ביונאן, באן הוי, בשאאן שי ובשין ג`יאנג פועלים שעות נוספות כדי לבצע השתלות אברים. נאמר כי הגורם לנחשול הזה הוא המידע שהתגלה בשלושת השבועות האחרונים לגבי הטבח בסו-ג`יא-טון ובמחנות ריכוז אחרים, שנמשך לפחות משנת 2001.

כשיצאו הדיווחים על הרצח ההמוני בסו-ג`יא-טון, החלו התגובות:. בשבוע שעבר העלה משרד החוץ של ארה"ב את הנושא של סו-ג`יא-טון עם המשטר הסיני, ומחוקקים בקונגרס האמריקאי ובכמה בתי מחוקקים בארה"ב החלו לבקש הסברים.

בקנדה הפצירה מפלגת הירוקים בממשלה הקנדית לפעול בעקבות הדיווחים על מחנה הריכוז סו-ג`יא-טון."בואו מהר". לפי הודעה של הוועדה המשולבת , בתי חולים להשתלמות מודיעים בימים אלו לחולים "לבוא מהר" כדי לקבל השתלה. נאמר לחולים שעכשיו אברים מתאימים יכולים להימצא תוך יום או שניים. בתי החולים אומרים גם כי לאחר שקבוצת האיברים הללו תיגמר, “יהיה קשה יותר לאחר שישתמשו בכל האיברים".

ההודעה של הועדה המשולבת אישרה דיווח מהארבעה באפריל של ,W.O.I.P.F.G כי מספר ההשתלות עלה בצורה ניכרת בטיאן ג`ין.

הוועדה המשולבת מסבירה את העליה המהירה הזו כחלק מתוכנית של המשטר הסיני להסתיר את כל הראיות למה שהתרחש במחנות הריכוז על ידי רצח כל העדים.

לפי הוועדה מיד לאחר שנחשף מחנה הריכוז סו-ג`יא-טון, פרסם המשטר הסיני בזריזות את "ההוראות הזמניות לביצוע השתלות בבני א
דם", מסמך שנועד להיות עלה התאנה החוקי של המשטר על ידי הוראות המסדירות את הנוהג בן עשרות השנים לקצור אברים מאסירים, אך גם מסמך זה אינו נכנס לתוקף עד האחד ביולי.

ההודעה של הוועדה המשולבת משערת כי העיכוב בביצוע נועד כדי לאפשר למשטר הסיני זמן ליצור סיפור כיסוי, ולהשמיד את הראיות.

הוועדה המשולבת היא קבוצה שנוסדה בארבעה באפריל על ידי אתר האינטרנט "קלירוויסדום" (www.clearwisdom.net) ואגודת הפאלון דאפא. היא מודיעה כי המטרה שלה היא ליצור "וועדה משולבת" עם כל הארגונים הבין לאומיים שקשורים לעניין, סוכנויות ממשלתיות וקבוצות תקשורת בבקשה לבקר בסין ולבצע חקירה עצמאית, ישירה וללא הפרעות, כדי לאסוף ראיות ולחפש את האמת לגבי הרדיפה כנגד הפאלון גונג, כולל מחנה הריכוז "סו-ג`יא-טון" ומחנות כפיה סודיים אחרים במקומות אחרים, ולסיים את הרדיפה האכזרית בת שבע השנים כנגד הפאלון גונג וועדת החקירה המיוחדת דורשת עתה מהקהיליה הבינלאומית לפתוח בחקירה של מחנות הריכוז בהם מוחזקים עדיין מתרגלים של פאלון גונג.

(החומר דלעיל מבוסס על כתבה שהתפרסמה באפוק טיימס)

המחאה נגד ביקור הרודן הו ז`ינטאו בארה"ב

רק לאחרונה התקבל יו"ר המפלגה הקומוניסטית הסינית, הרודן הו  ז`ינטאו, בכבוד מלכים בעת ביקורו בארה"ב. הביקור לווה בהפגנות רבות על קיומם של מחנות השמדה בסין ועל התעמרות השלטון הסיני בזכויות אדם (מומלץ לצפות בכתבת ערוץ 10, הסוקרת את הביקור, את ההפגנות ואת תעשיית הסחר באיברים להשתלה מאסירים). השיא היה כשאשה, שעמדה בין הצלמים שסקרו את האירוע, צעקה לעבר הרודן הו ז`ינטאו בסינית ובאנגלית: "הפסיקו את העינויים והרציחות!", והוסיפה את שם כת הפאלון גונג. הו נראה נבוך מעט בתחילה וחדל לדבר לרגע, אך בוש אמר לו בקול נמוך "זה בסדר" ודחק בו להמשיך לדבר. הצעקות נמשכו דקה לפחות והפריעו לתרגום דבריו של הו.

בוש חש חובה להתנצל בפני הרודן הו על ההפגנות (כך מדווחת רשת סקאי ניוז), והסתפק בהצהרה כללית, לפיה סין צריכה להעניק לאזרחיה חופש ביטוי. לא נרשמה הענות מצד הרודן הו ז`ינטאו והצדדים חזרו לדבר על עסקים. ככלות הכל, חלק גדול מהייצור של חברות אמריקניות מתבצע בסין, שם ניתן להעביד עובדים בתנאי עבדות תמורת שכר זעום ללא תנאים סוציאליים בסיסיים. בסין לא חלה חובה על המעסיק לשלם ביטוח בריאות וביטוח לאומי עבור עובדיו, כמקובל במדינות המערב. כמו כן, ארה"ב מייבאת מסין בסכומים גדולים. כבר נחשף שחלק גדול ממוצרי הייצוא של סין מיוצר ע"י אסירים במחנות עבודה. כשמדובר בבצע כסף, בוש לא ייתן לשיקולי מוסר להפריע לו.

תחנת הטלוויזיה NTDTV דיווחה בהרחבה על ביקורו של הרודן הו ועל ההפגנות נגדו.

מי בחר בך, הו ז`ינטאו?

חשוב לציין, כי הו ז`ינטאו אינו שליט נבחר ואינו מייצג את העם הסיני. הוא נבחר לתפקידו ע"י יו"ר המפלגה הקודם, ז`יאנג זמין. אותו ז`יאנג זמין הוא מי שפיזר את בית הנבחרים של הונג קונג לאחר מעבר הונג קונג לריבונות סינית ב- 1997 והתחיל את רדיפת מתרגלי הפאלון גונג בשנת 1999. בהחלט שהיה להם ממי ללמוד. ז`יאנג זמין מונה לתפקידו ע"י דנג שיאו-פינג (המושך העיקרי בחוטים במפלגה הקומוניסטית לאחר מותו של מאו צה טונג) כמחליפו של היו"ר ז`או זי-אנג אשר נטל חלק בטבח הסטודנטים בכיכר טיאננמן בביג`ינג בשנת 1989. ז`יאנג נודע כאחד המצדדים התקיפים ביותר בטבח וב"העלמת הראיות" לקיומו. בתקופתו החל מסע דיכוי מזעזע נגד מתנגדי הממשל, שכלל צנזורה על האינטרנט והוצאות המוניות להורג.

סין וארה"ב שוברות שיאים בהוצאות להורג

שלשום (20/4/2006) התפרסם דו"ח אמנסטי בנוגע להוצאות להורג בשנת 2005. הדו"ח קובע, כי סין ביצעה 80% (!!!) מההוצאות להורג בעולם במהלך השנה החולפת. משמעות הדבר היא, שסין ביצעה יותר הוצאות להורג מכל שאר מדינות העולם גם יחד. לפי ה"חוק" הסיני, אדם יכול להשלח לגרדום על 68 עבירות, שבכללן העלמות מס ומעילות. במספרים זה יוצא לפחות 1,770 הוצאות להורג. מומחה סיני למשפטים טען, שהמספר האמיתי הוא בסביבות 8,000 הוצאות להורג, על סמך מידע מגורמים רשמיים ושופטים מקומיים. כמובן שבנתונים נכללות אך ורק הוצאות להורג רשמיות, שבוצעו ע"י "גורמי אכיפת החוק" הסיניים. את מספרם של הנרצחים עקב התנגדותם לשלטון הרודני של המפלגה הקומוניסטית לא ניתן להעריך עקב חסיונם של הנתונים, המוגדרים בסין כסוד מדינה.

במאמר מוסגר אציין, שארה"ב שאירחה את הרודן הו ז`ינטאו מבלי להניד עפעף אחראית ל- 60 הוצאות להורג. בעצם, 94% מכלל 2,148 (לפחות) ההוצאות להורג בשנת 2005 בוצעו בסין, אירן, ערב הסעודית וארה"ב. כנראה שהדבר גורם לג`ורג` בוש הבן, שאחראי בעצמו ללא-מעט הוצאות להורג מימי כהונתו העליזים כמושל טקסס, להרגיש תחושה של קרבה אל הרודן הו ז`ינטאו.

מה אני יכול לעשות?

– גם אם המנהיגים שותקים, ברחבי העולם גלי המחאה נגד סין גוברים ועולים.

עדכון חשוב: פרטים על פעולות המחאה המתוכננות לזמן הקרוב תוכלו למצוא כאן.

אפוק טיימס מחתים על עצומה מקוונת נגד מחנות ההשמדה. חתימתכם רצוייה מאוד.

– הפיצו את כתובתו של אתר המחאה הישראלי נגד השואה בסין: http://www.china.cjb.co.il/

– התעדכנו על הנעשה בסין! בסוף הרשימה הבאתי כתובות של אתרי חדשות העוסקים בנושא. מומלץ לרשום את כתובת הדואל במשבצת "נשארים מעודכנים" מצד ימין, על מנת לקבל עידכונים שוטפים של הבלוג "מעבר לאופק" לגבי סין.

– כתבו לשגריר סין בישראל מה דעתכם על מחנות השמדה.להלן כתובות למשלוח פניות ומספרי הטלפון והפקס של שגרירות סין בישראל:
כתובות דואר אלקטרוני: chinaemb_il@mfa.gov.cn, Chinaemb1@012.net.il
מספר פקס: 03-5467311
מספר פקס: 03-5467311
מספרי טלפון: 03-5467277, 03-5467312, 03-5442638 (24 שעות). טלפון נייד: 052-8392699
כתובת למשלוח מכתבים: שגרירות סין, רח` בן יהודה 222, ת.ד. 6067, תל אביב 61060
את המכתבים יש לכתוב באנגלית. מומלץ להפנותם לשגריר Chen Yonglong. כדי שהודעתכם לא תסונן, אנא השתמשו בכותרת כללית, כדוגמת Urgent Letter.

– הפיצו חומר בנושא לחבריכם ומכריכם בסין! אומנם האינטרנט בסין מצונזר ע"י פיירוול של חברת סיסקו האמריקנית, אולם מניסיוני הפיירוול לא מצליח לסנן קבצי PDF, שנשלחים בדואל. ניתן ליצור קבצי PDF בקלות ובחינם באמצעות מעבד התמלילים של חבילת OPEN OFFICE, הניתן להורדה חופשית מהאתר: http://www.openoffice.org.il/ . מכיוון שלסינים הכי קל לקרוא סינית, גם לכך דאגו. האתר http://www.theepochtimes.com/211,111,,1.html מכיל דיווחים רבים באנגלית על מחנות ההשמדה הסיניים, ומקשר בתחתית כל כתבה לתרגומה לסינית. ניתן לקבל קבצי PDF מוכנים גם באמצעות פנייה אליי לתיבת הדואל: ofekm1@nana.co.il

– הצטרפו לפעילות נגד קיום המשחקים האולימפיים בביג`ינג: http://www.2008-freetibet.org/

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

מחאה בישראל

לא מאוחר מדי להתחיל לארגן הפגנות גם כאן בארץ. השגרירות והקונסוליה של סין נמצאות ברחוב בן-יהודה בת"א ומומלץ למחות מולן או בכל מקום אחר. אני אשמח לתת במה לכל יוזמה כזאת ולהצטרף אליה.

מומלץ לרשום את כתובת הדואל במשבצת "נשארים מעודכנים" מצד ימין, על מנת לקבל עידכונים שוטפים לגבי פעילות, שיתפרסמו בבלוג "מעבר לאופק".

עדכון חשוב: פרטים על פעולות המחאה המתוכננות לזמן הקרוב תוכלו למצוא כאן.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

עדכוני חדשות מסין

התעדכנו על הנעשה בסין! בסוף הרשימה הבאתי כתובות של אתרי חדשות העוסקים בנושא. מומלץ לרשום את כתובת הדואל במשבצת "נשארים מעודכנים" מצד ימין, על מנת לקבל עידכונים שוטפים של הבלוג "מעבר לאופק" לגבי סין.

טלוויזיה

www.ntdtv.com

עברית

www.epochtimes.co.il

http://www.falunnews.org.il

אנגלית

www.theepochtimes.com

http://www.zhuichaguoji.org/en
 
 

עדכון חשוב: פרטים על פעולות המחאה המתוכננות לזמן הקרוב תוכלו למצוא כאן.

כתיבת תגובה


This is a blog At.CorKy.Net